Plugins - bbPress - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (849 entries)

en: bbPress User Activity
he_IL: פעילות משתמש ביביפרס

en: Counting the number of pending, spammed, and trashed replies in each topic&hellip; %s
he_IL: מספר תגובות הזבל והתגובות שנמחקו בכל דיון נמנה מחדש... %s

en: <strong>Error</strong>: There was a problem approving the reply.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה באישור התגובה.

en: Separate topic tags with commas
he_IL: להפריד תגיות נושא באמצעות פסיקים

en: Nobody
he_IL: אף אחד

en: This topic is empty.
he_IL: הנושא הזה ריק.

[ctx: Close the topic]
en: Close
he_IL: סגור

en: Topic Image
he_IL: תמונת נושא

en: Forum draft updated.
he_IL: טיוטת הפורום עודכנה.

en: Forum scheduled for: %s.
he_IL: הפורום נקבע ל: %s.

[ctx: Open a Forum]
en: Open
he_IL: פתוח

[ctx: Close a Forum]
en: Close
he_IL: סגור

en: Open this forum
he_IL: פתח פורום זה

en: Close this forum
he_IL: סגור פורום זה

en: Forum "%1$s" successfully closed.
he_IL: הפורום "%1$s" נסגר בהצלחה

en: There was a problem closing the forum "%1$s".
he_IL: היתה בעיה בסגירת הפורום "%1$s".

en: Forum "%1$s" successfully opened.
he_IL: הפורום "%1$s" נפתח בהצלחה.

en: There was a problem opening the forum "%1$s".
he_IL: היתה בעיה בפתיחת הפורום "%1$s".

en: View forum
he_IL: הצג פורום

en: General Discussion
he_IL: התכתבות כללית

en: <strong>Error</strong>: The topic was not created.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: הנושא לא נוצר.

en: Version
he_IL: גרסה

en: No topic subscriptions to remove.
he_IL: אין הרשמות נושא למחיקה.

en: Filter
he_IL: מסננים

en: Run
he_IL: הפעל

en: Select bulk action
he_IL: בחר פעולה קבוצתית

en: Select All
he_IL: בחירת הכל

en: Apply
he_IL: החל

en: Description
he_IL: תאור

en: Components
he_IL: רכיבים

en: Overhead
he_IL: תקורה

en: Run %s
he_IL: הפעלת %s

en: Show more details
he_IL: להציג פרטים נוספים

en: No repair tools match this criteria.
he_IL: אף כלי תיקון אינו תיאם לקריטריון.

en: Complete! %d closed topic repaired. | Complete! %d closed topics repaired.
he_IL[0]: הושלם! %d נושא סגור תוקן.
he_IL[1]: הושלם! %d נושאים סגורים תוקנו.

en: Repairing closed topics&hellip; %s
he_IL: מתקן דיונים סגורים... %s

en: No closed topics to repair.
he_IL: אין נושאים סגורים לתקן.

en: Do you really want to do this?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לעשות את זה?

en: Also see the main article on the bbPress codex <a href="https://codex.bbpress.org/import-forums/">bbPress: Import Forums</a>.
he_IL: ראו גם את הכתבה הראשית בקודקס של ביביפרס <a href="https://codex.bbpress.org/import-forums/">יבוא פורומים</a>.

en: Also see <a href="https://codex.bbpress.org/reset-forums/">bbPress: Reset Forums</a>.
he_IL: ראו גם <a href="https://codex.bbpress.org/reset-forums/">איפוס פורומים</a>.

en: Also see <a href="https://codex.bbpress.org/repair-forums/">bbPress: Repair Forums</a>.
he_IL: ראו גם <a href="https://codex.bbpress.org/repair-forums/">תיקון פירומים</a>.

en: bbPress roles: <a href="https://codex.bbpress.org/bbpress-user-roles-and-capabilities/" target="_blank">bbPress User Roles and Capabilities</a>
he_IL: תפקידי משתמש ביביפרס: <a href="https://codex.bbpress.org/bbpress-user-roles-and-capabilities/" target="_blank">תפקידי משתמש ויכולות</a>

en: In the Options you have a number of options:
he_IL: באפשרויות יש לך מספר האפשרויות:

en: Importer Options
he_IL: אפשרות יבוא

en: Topics by Last Post
he_IL: הנושאים בפוסט האחרון

en: No replies to this topic.
he_IL: אין תגובות לנושא זה.

en: Search Tools:
he_IL: כלי חיפוש:

en: Search Tools
he_IL: כלי חיפוש

en: Filter by Component
he_IL: סינון לפי רכיב

en: All Components
he_IL: כל הרכיבים

en: Users
he_IL: משתמשים

en: All %s
he_IL: כל %s

en: Low
he_IL: נמוך

en: High
he_IL: גבוהה

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Unapprove
he_IL: דחה

en: Forum Tools
he_IL: כלי פורום

en: Replied
he_IL: נענה

en: &mdash; No reply &mdash;
he_IL: &mdash; ללא תגובה &mdash;

en: Allow forums to have dedicated moderators
he_IL: אפשר לפורומים למנות מנהלים יעודיים

en: %s Topic Tag | %s Topic Tags
he_IL[0]: תגית דיון %s
he_IL[1]: %s תגיות דיון

en: %s Reply | %s Replies
he_IL[0]: תגובה %s
he_IL[1]: %s תגובות

en: %s Forum | %s Forums
he_IL[0]: פורום %s
he_IL[1]: %s פורומים

en: Theme Packages
he_IL: חבילות עיצוב

en: Content
he_IL: תוכן

en: Forum Moderators
he_IL: מנהלי פורום

en: All Versions
he_IL: כל הגרסאות

en: Import Finished
he_IL: הייבוא הסתיים

en: No anonymous topic authors to import
he_IL: אין כותבי נושאים אנונימיים לייבוא

en: No anonymous reply authors to import
he_IL: אין כותבי תגובה אנונימיים לייבוא

en: No closed topics to import
he_IL: אין נושאים שנסגרו לייבוא

en: No topic tags to import
he_IL: אין תגיות נושא לייבוא

en: No forums to import
he_IL: אין פורומים לייבוא

en: Any
he_IL: הכל

en: %s reply not updated, somebody is editing it. | %s replies not updated, somebody is editing them.
he_IL[0]: תגובה %s לא עודכנה, מישהו עורך אותה כרגע.
he_IL[1]: %s תגובות לא עודכנו, מישהו עורך אותן כרגע.

en: 1 reply not updated, somebody is editing it.
he_IL: תגובה אחת לא עודכנה, מישהו עורך אותה כרגע.

en: %s reply updated. | %s replies updated.
he_IL[0]: תגובה %s עודכנה.
he_IL[1]: %s תגובות עודכנו.

en: Reply draft updated.
he_IL: טיוטת תגובה עודכנה.

en: Reply scheduled for: %s.
he_IL: תגובה נקבעה ל: %s.

en: Reply submitted.
he_IL: התגובה הוגשה.

en: Reply created.
he_IL: תגובה נוצרה.

en: The repair was completed successfully
he_IL: התיקון לא הושלם הצלחה

en: The repair was not successful
he_IL: התיקון לא עבר הצלחה

[ctx: Approve reply]
en: Approve
he_IL: אישור תגובה

en: Approve this reply
he_IL: אישור תגובה

[ctx: Unapprove reply]
en: Unapprove
he_IL: דחה

en: Unapprove this reply
he_IL: דחה תגובה זו

en: Reply "%1$s" successfully unapproved.
he_IL: תגובה "%1$s" נדחתה בהצלחה.

en: There was a problem unapproving the reply "%1$s".
he_IL: הייתה בעיה בדחיית תגובה "%1$s".

en: Reply "%1$s" successfully approved.
he_IL: תגובה "%1$s" אושרה בהצלחה.

en: There was a problem approving the reply "%1$s".
he_IL: הייתה בעיה באישור התגובה "%1$s".

en: Topic draft updated.
he_IL: טיוטת הנושא עודכנה.

en: Topic scheduled for: %s.
he_IL: הנושא נקבע ל: %s.

en: Topic submitted.
he_IL: הנושא הוגש.

en: Topic created.
he_IL: הנושא נוצר.

en: Preview topic
he_IL: תצוגה מקדימה לנושא

en: There was a problem approving the topic "%1$s".
he_IL: הייתה בעיה באישור הדיון "%1$s".

[ctx: Unapprove Topic]
en: Unapprove
he_IL: לא מאושר

[ctx: Approve Topic]
en: Approve
he_IL: אשר

en: View topic
he_IL: צפה בנושא

en: %s topic updated. | %s topics updated.
he_IL[0]: נושא %s עודכן.
he_IL[1]: %s נושאים עודכנו.

[ctx: verb]
en: Reply
he_IL: הגב

[ctx: noun]
en: Reply
he_IL: תגובה

[ctx: Pending Status]
en: Unapprove
he_IL: לא מאושר

[ctx: Pending Status]
en: Approve
he_IL: אשר

en: <strong>Approve</strong> will change the status from pending to publish.
he_IL: <strong>אישור</strong> ישנה את הסטטוס מממתין לפרסום לפורסם.

en: You can view topics in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
he_IL: ניתן לצפות בדיון במבנה כותרות פשוט או עם תקציר, בחר את התצוגה המועדפת על ידי לחיצה על הצלמית בחלק העליון של הרשימה בצד שמאל.

[ctx: Spam the reply]
en: Spam
he_IL: הודעות זבל

[ctx: Trash the reply]
en: Trash
he_IL: פח

[ctx: Publish the reply]
en: Publish
he_IL: פרסם

en: Your Subscriptions
he_IL: ההרשמות שלך

en: Your Favorites
he_IL: המועדפים שלך

en: Your Replies
he_IL: התגובות שלך

en: Your Topics
he_IL: הנושאים שלך

en: Pending: %s
he_IL: באישור: %s

en: Moderators:
he_IL: מנהלים:

[ctx: Dismiss pending user email address change]
en: Cancel
he_IL: ביטול

note: translators: user's display name
en: %s's Topics
he_IL: נושאים של %s

en: Your Profile
he_IL: פרופיל

en: %s second | %s seconds
he_IL[0]: שניה %s
he_IL[1]: %s שניות

en: %s minute | %s minutes
he_IL[0]: דקה %s
he_IL[1]: %s דקות

en: %s hour | %s hours
he_IL[0]: שעה %s
he_IL[1]: %s שעות

en: %s day | %s days
he_IL[0]: יום %s
he_IL[1]: %s ימים

en: %s week | %s weeks
he_IL[0]: שבוע %s
he_IL[1]: %s שבועות

en: %s month | %s months
he_IL[0]: חודש %s
he_IL[1]: %s חודשים

en: %s year | %s years
he_IL[0]: שנה %s
he_IL[1]: %s שנים

en: <strong>Error</strong>: Invalid email address.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: כתובת אימייל שגויה.

en: &mdash; No forum &mdash;
he_IL: &mdash; ללא פורום &mdash;

en: [%s] New Email Address
he_IL: [%s] כתובת אימייל חדשה

en: Description:
he_IL: תיאור:

en: <strong>Error</strong>: An error occurred while updating your email address.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: אירעה שגיאה במהלך עדכון כתובת האימייל שלך.

en: <strong>Error</strong>: That email address is already in use.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: כתובת אימייל זו כבר בשימוש.

en: <strong>Error</strong>: That is not a valid email address.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: זאת לא כתובת אימייל תקינה.

en: Last Post
he_IL: הפוסט האחרון

en: Forum Moderators:
he_IL: מנהלי פורום:

en: in: %1$s
he_IL: בתוך: %1$s

en: Reply Status:
he_IL: סטטוס תגובה:

en: Website: %s
he_IL: אתר אינטרנט: %s

en: Registered: %s
he_IL: נרשם/ה ב: %s

en: Language
he_IL: שפה

note: Author of the plugin
en: The bbPress Contributors
he_IL: מפתחי ביביפרס

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Blocked
he_IL: חסום

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Participant
he_IL: משתתף

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Spectator
he_IL: צופה

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Moderator
he_IL: מנחה

[ctx: User role]
note: translators: user role
en: Keymaster
he_IL: מנהל בפורום

note: Description of the plugin
en: bbPress is forum software with a twist from the creators of WordPress.
he_IL: ביביפרס היא מערכת פורומים מבוססת וורדפרס.

note: Plugin Name of the plugin
en: bbPress
he_IL: ביביפרס

en: Delete imported users?
he_IL: למחוק משתמשים מיובאים?

en: (to front)
he_IL: להעביר לחזית

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Topic Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
he_IL: %1$s:
    
     
    %2$s
    
    קישור לדיון: %3$s
    
    -----------
    
    האימייל הזה הגיע אליך, כי נרשמת לפורום.
    
    ניתן להתחבר ולהכנס לפרופיל האישי שלך או לדיון עצמו כדי לבטל הרשמה זו.

[ctx: Open the forum]
en: Open
he_IL: פתוח

[ctx: Forum accepts new topics]
en: Forum
he_IL: פורום

[ctx: Forum is a category]
en: Category
he_IL: קטגוריה

[ctx: Make forum public]
en: Public
he_IL: ציבורי

[ctx: Make forum private]
en: Private
he_IL: פרטי

[ctx: Make forum hidden]
en: Hidden
he_IL: מוסתר

[ctx: Open the topic]
en: Open
he_IL: פתוח

[ctx: Spam the topic]
en: Spam
he_IL: הודעות זבל

[ctx: Trash the topic]
en: Trash
he_IL: מחק

[ctx: Unstick a topic]
en: Normal
he_IL: רגיל

[ctx: Make topic sticky]
en: Sticky
he_IL: דביק

[ctx: Make topic super sticky]
en: Super Sticky
he_IL: סופר דביק

en: Unfavorite
he_IL: לא מועדף

en: Topic Status:
he_IL: מצב אשכול:

en: Subscribed Forums
he_IL: פורומים במעקב

en: Akismet cleared this post as not spam
he_IL: אקיזמט קבע כי פוסט זה נקי מספאם

en: Akismet History
he_IL: היסטורית אקיזמט

en: No recorded history. Akismet has not checked this post.
he_IL: לא נמצאה היסטוריה לפוסט זה כיוון שאקיזמט לא בדק אותו.

en: Forum Edit: %s
he_IL: עריכת פורום: %s

en: Topic Edit: %s
he_IL: עריכת דיון: %s

en: Reply Edit: %s
he_IL: עריכת תגובה: %s

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Group Forum Settings
he_IL: הגדרות קבוצת פורומים

en: Forum Statistics
he_IL: סטטיסטיקות פורום

en: Recent Replies
he_IL: תגובות אחרונות

en: Group Forum:
he_IL: פורום קבוצתי:

en: Complete! %s groups updated; %s forums updated; %s forum statuses synced.
he_IL: הסתיים! %s קבוצות עודכנו, %s פורומים עודכנו, %s סטטוסים של פורומים סונכרנו.

en: &mdash; No role for these forums &mdash;
he_IL: &mdash; אין תפקיד לפורומים אלה &mdash;

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Post Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum topic.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
he_IL: %1$s:
    
     
    %2$s
    
    קישור לדיון: %3$s
    
    -----------
    
    האימייל הזה הגיע אליך, כי נרשמת לדיון.
    
    ניתן להתחבר ולהכנס לפרופיל האישי שלך או לדיון עצמו כדי לבטל הרשמה זו.

en: The bbPress forum search form.
he_IL: טופס החיפוש של ביביפרס.

en: Some statistics from your forum.
he_IL: סטטיסטיקות של הפורום שלך.

en: New forum reply
he_IL: תשובת פורום חדשה

en: Move
he_IL: העברה

en: Move this reply
he_IL: העבר תגובה זו

en: Search Results for '%s'
he_IL: תוצאות חיפוש עבור '%s'

en: Viewing %1$s result | Viewing %1$s results
he_IL[0]: מציג %1$s תוצאה
he_IL[1]: מציג %1$s תוצאות

en: Viewing %2$s results (of %4$s total) | Viewing %1$s results - %2$s through %3$s (of %4$s total)
he_IL[0]: מציג %2$s תוצאות (מתוך %4$s)
he_IL[1]: מציג %1$s תוצאות - %2$s עד %3$s (מתוך %4$s)

en: Favorite
he_IL: הוספה למועדפים

en: Move reply "%s"
he_IL: העבר תגובה אל "%s"

en: Move Method
he_IL: שיטת העברה

en: Moved: %s
he_IL: הועברו: %s

en: You cannot edit this reply.
he_IL: אינך יכול לערך תגובה זו.

en: Search for:
he_IL: חיפוש:

en: Last updated %s
he_IL: עודכן לאחרונה %s

en: In reply to:
he_IL: בתגובה ל:

en: in forum
he_IL: בפורום

en: Search Results
he_IL: תוצאות חיפוש

en: Favorites are no longer active.
he_IL: מועדפים אינם פעילים יותר

en: You do not have permission to do this.
he_IL: אין לך הרשאה לבצע את הפעולה.

en: Are you sure you meant to do that?
he_IL: האם אתה בטוח שהתכוונת לעשות את זה?

en: The request was unsuccessful. Please try again.
he_IL: הבקשה נכשלה. אנא נסה שוב.

en: Subscriptions are no longer active.
he_IL: מנויים אינם פעילים יותר

en: in reply to:
he_IL: בתגובה ל:

en: User Role
he_IL: תפקיד משתמש

en: Display Name
he_IL: הצג שם

en: Editable forum roles no longer exist.
he_IL: תפקידי פורום שניתנים לעריכה לא קיימים יותר.

en: No response
he_IL: אין תגובה

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: You cannot create new forums.
he_IL: אין לך יכולת ליצור פורום חדש.

note: translators: user's display name
en: %s's Subscriptions
he_IL: הרשמות %s

en: Network Role
he_IL: תפקיד רשת

en: Blog Role
he_IL: תפקיד בלוג

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: Forum Role: %s
he_IL: תפקיד בפורום: %s

en: Remapping forum role for each user on this site&hellip; %s
he_IL: מיפוי תפקיד פורום לכל משתמש באתר זה &hellip; %s

en: Complete! %s users updated.
he_IL: הושלם! %s משתמשים עודכנו.

en: Forum Role
he_IL: תפקיד פורום

en: Change
he_IL: שינוי

en: Site Role
he_IL: תפקיד האתר

en: Saying no will not delete existing forum content.
he_IL: אמירת "לא" לא תמחק תוכן פורום קיים.

en: Save Settings
he_IL: שמור הגדרות

en: Group Forum
he_IL: פורום קבוצה

[ctx: widgets]
en: by %1$s
he_IL: על ידי %1$s

en: Show topic author:
he_IL: הצג את מחבר הפריט

en: Order By:
he_IL: סדר לפי:

en: Newest Topics
he_IL: פריטים החדשים ביותר

en: Topics With Recent Replies
he_IL: פריטים עם תגובות אחרונות

[ctx: widgets]
note: translators: 1: reply author, 2: reply link, 3: reply timestamp
en: %1$s on %2$s %3$s
he_IL: %1$s בשעה %2$s %3$s

en: Show reply author:
he_IL: הצג תגובת מחבר:

[ctx: date at time]
en: %1$s at %2$s
he_IL: %1$s בשעה %2$s

en: The following data will be removed:
he_IL: המידע הבא יימחק:

en: Forum Settings
he_IL: הגדרות פורום

en: Forum Activity
he_IL: פעילות בפורום

en: Forum User Roles
he_IL: חוקי משתמשים בפורום

en: Importer Helper Data
he_IL: נתוני מסייע המייבא

en: Say it ain't so!
he_IL: אין מצב!

en: This process cannot be undone.
he_IL: פעולה זו אינה ניתנת לביטול

en: Success!
he_IL: הצליח!

en: Reset My Password
he_IL: איפוס הססמה שלי

en: Guest
he_IL: אורח

en: Member
he_IL: חבר

en: This forum is empty.
he_IL: הפורום ריק.

en: This topic has no replies.
he_IL: לדיון זה אין תגובות.

en: This topic was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
he_IL: הדיון הזה עודכן %1$s ע״י %2$s בגלל: %3$s

en: This topic was modified %1$s by %2$s.
he_IL: הדיון הזה עודכן %1$s ע״י%2$s.

en: sometime
he_IL: מתישהו

en: right now
he_IL: כרגע

en: Search Forums...
he_IL: חפש בפורומים...

en: Subscribed Topics
he_IL: דיונים במעקב

en: Group Forums
he_IL: פורומים לקבוצות

en: Create a discussion forum to allow members of this group to communicate in a structured, bulletin-board style fashion.
he_IL: יצירת פורום דיון כדי לאפשר לחברי קבוצה זו לתקשר באופן מובנה, בסגנון לוח דיונים.

en: Yes. I want this group to have a forum.
he_IL: כן. ברצוני שלקבוצה זו יהיה פורום.

en: Viewing %2$s replies (of %4$s total) | Viewing %1$s replies - %2$s through %3$s (of %4$s total)
he_IL[0]: מוצגות %2$s תגובות (מתוך %4$s סה״כ)
he_IL[1]: מוצגות %1$s תגובות – %2$s עד %3$s (מתוך %4$s סה״כ)

en: Viewing %2$s post (of %4$s total) | Viewing %1$s posts - %2$s through %3$s (of %4$s total)
he_IL[0]:  מוצגות %2$s תגובות (מתוך %4$s סה״כ)
he_IL[1]: מוצגות %1$s תגובות – %2$s עד %3$s (מתוך %4$s סה״כ)

en: Viewing topic %2$s (of %4$s total) | Viewing %1$s topics - %2$s through %3$s (of %4$s total)
he_IL[0]: מוצג דיון %2$s (מתוך %4$s סה״כ)
he_IL[1]: מוצגים %1$s דיונים – %2$s עד %3$s (מתוך %4$s סה״כ)

en: Create New Forum in &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: יצירת פורום חדש תחת &ldquo;%s&rdquo;

en: Forum Name (Maximum Length: %d):
he_IL: שם הפורום (מקסימום %d תוים):

en: Forum Type:
he_IL: סוג פורום:

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new content.
he_IL: הפורום &#8216;%s&#8217; סגור לתוכן חדש.

en: You must be logged in to create new forums.
he_IL: עליך להיכנס כדי ליצור פורומים חדשים.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that topic. You can also reach that screen by clicking on the topic title.
he_IL: <strong>עריכה</strong> יעביר אותך למצב עריכה של הדיון. ניתן גם לעבור למסך הזה בלחיצה על כותרת הדיון.

en: <strong>Trash</strong> removes your topic from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
he_IL: <strong>העבר לפח</strong> מסיר את הדיון מרשימה זו ומעביר אותו לפח, משם ניתן למחוק אותו לצמיתות.

en: <strong>Spam</strong> removes your topic from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
he_IL: <strong>הודעת זבל</strong> מסיר את הדיון מהרשימה הזו ומעביר אותו לרשימת הזבל, משם ניתן למחוק אותו לצמיתות.

en: The title field and the big topic editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
he_IL: שדה הכותרת ואזור עריכת הדיון הם שדות קבועים, אך שאר השדות ניתנים לסידור והזזה באמצעות גרירה ושחרור, וניתן לצמצם או להרחיב אותם על ידי לחיצה על שורת הכותרת של כל תיבה. ניתן להשתמש באפשרויות מסך כדי להסתיר או לה הציג תיבות נוספות (תיאור, שליחת טראקבקים, שדות מותאמים אישית, דיון, מזהה לכתובת, מחבר) או להגדיר פריסת מסך בטור אחד או שניים.

en: Title and Topic Editor
he_IL: עורך כותרת ותוכן

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your topic. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
he_IL: <strong>כותרת</strong> – הכנסת כותרת לדיון. אחרי הכנסת הכותרת יופיע הקישור למטה ויהיה ניתן לערוך אותו.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your topic in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a topic or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a topic to be published in the future or backdate a topic.
he_IL: <strong>לפרסם</strong> - בתיבת הפרסום ניתן להגדיר את תנאי פרסום של הדיון. לשינוי הסוג, הסטטוס או התצוגה לחצו על קישור העריכה כדי לחשוף אפשרויות נוספות. התצוגה כולל אפשרויות הגנה באמצעות סיסמה בדיון או מה שהופך אותו להישאר בחלק העליון של האתר ללא הגבלת זמן (דיון דביק). פרסם (מידי) מאפשר לקבוע תאריך בעתיד או בעבר, כדי לתזמן לפרסום הדיון.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your topic without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a topic thumbnail on the home page, a custom header, etc.
he_IL: <strong>תמונה ראשית</strong> - בתיבה זו אפשר לשייך לדיון תמונה מבלי להוסיף אותה לתוכן. אפשרות זו שימושית רק אם ערכת העיצוב תומכת בתמונות ראשיות, ומציגה אותן בעמוד הראשי, בעמודי ארכיון, בכותרת או במקומות אחרים.

en: <strong>Topic Type</strong> dropdown indicates the sticky status of the topic. Selecting the super sticky option would stick the topic to the front of your forums, i.e. the topic index, sticky option would stick the topic to its respective forum. Selecting normal would not stick the topic anywhere.
he_IL: <strong>סוג דיון</strong> רשימה נגללת המגדירה את סוג הדיון. בחירה בדיון סופר דביק תדביק את הדיון לראש הפורום באינדקס הפורומים. בחירה בדיון דביק תדביק אותו לראש הפורום בו נמצא הדיון. בחירה בדיון רגיל לא תדביק אותו.

[ctx: Close a Topic]
en: Close
he_IL: סגור

[ctx: Open a Topic]
en: Open
he_IL: פתוח

en: General
he_IL: כללי

en: Hello World!
he_IL: שלום עולם!

en: A simple login form with optional links to sign-up and lost password pages.
he_IL: טופס התחברות עם לינק לעמוד הרשמה ולעמוד שחזור ססמה.

en: A list of registered optional topic views.
he_IL: רשימה של תצוגות רשות רשומות לדיונים.

en: A list of forums with an option to set the parent.
he_IL: רשימת פורומים עם אפשרות להגדיר פורום אב.

en: A list of the most recent replies.
he_IL: רשימה של תגובות אחרונות בפורום.

[ctx: widgets]
note: translators: 1: reply author, 2: reply link
en: %1$s on %2$s
he_IL: %1$s ב־%2$s

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
he_IL: הדיון '%s' סגור לתגובות חדשות.

en: Parent Forum ID:
he_IL: מספר ה-ID של פורום האב:

en: Register URI:
he_IL: כתובת הרשמה:

en: Now Editing &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: עריכת "%s"

en: Lost Password URI:
he_IL: כתובת שחזור סיסמא:

en: "0" to show only root - "any" to show all
he_IL: "0" כדי להציג שורש בלבד - "any" כדי להציג את הכל.

en: Create New Topic in &ldquo;%s&rdquo;
he_IL: יצירת דיון חדש בפורום "%s"

en: %1$s started the topic %2$s in the forum %3$s
he_IL: %1$s התחיל את הדיון %2$s בפורום %3$s

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
he_IL: הפורום '%s' נסגר לדיונים ולתגובות חדשות.

en: %1$s replied to the topic %2$s in the forum %3$s
he_IL: %1$s הגיב על הדיון %2$s בפורום %3$s

en: You are already logged in.
he_IL: אתה כבר מחובר.

en: Topic Title (Maximum Length: %d):
he_IL: כותרת דיון (מקסימום %d תוים):

en: All Forums
he_IL: כל הפורומים

en: View Topic Tag
he_IL: הצג תגית דיון

en: Your account has the ability to post unrestricted HTML content.
he_IL: לחשבון זה יש יכולת בלתי מוגבלת לפרסם תוכן HTML.

en: &lsaquo;
he_IL: &rsaquo;

en: Post status was changed to %s
he_IL: סטטוס הפוסט שונה ל%s

en: Home
he_IL: ראשי

en: Akismet caught this post as spam
he_IL: אקיסמט סימן תגובה זו כהודעת זבל

en: &rsaquo;
he_IL: &lsaquo;

note: translators: 1: reporter name, 2: comment type
en: %1$s reported this %2$s as not spam
he_IL: %2$s זה אינו הודעת זבל, ע"פ דיווח מאת %1$s

note: translators: 1: reporter name, 2: comment type
en: %1$s reported this %2$s as spam
he_IL: %1$s דיווח/ה על %2$s כהודעת זבל

en: Akismet was unable to check this post (response: %s), will automatically retry again later.
he_IL: אקיזמט לא יכל לבדוק פוסט זה ( סיבה: %s ), ניסיון חוזר יקרה מאוחר יותר אוטומטית

en: Spammed: %s
he_IL: הודעות זבל: %s

en: Private: %s
he_IL: פרטי: %s

en: Hovering over a row in the topics list will display action links that allow you to manage your topic. You can perform the following actions:
he_IL: מעבר על שורה עם העכבר ברשימת הדיונים תציג קישורי פעולה שיאפשרו לנהל את הדיון. ניתן לבצע את הפעולות הבאות:

en: Topic Attributes
he_IL: מאפיינים

en: Topic "%1$s" successfully opened.
he_IL: דיון "%1$s" נפתח בהצלחה.

en: Topic "%1$s" successfully closed.
he_IL: דיון "%1$s" נסגר בהצלחה.

en: There was a problem sticking the topic "%1$s" to front.
he_IL: הייתה בעיה להדביק את הדיון "%1$s" לעמוד הראשי.

en: There was a problem sticking the topic "%1$s".
he_IL: הייתה בעיה להדביק את הדיון "%1$s".

en: Topic "%1$s" successfully unmarked as spam.
he_IL: הדיון "%1$s" סומן כלא הודעת זבל.

en: Close this topic
he_IL: סגור דיון זה

en: Open this topic
he_IL: פתח דיון זה

en: Unstick this topic
he_IL: לא דביק

en: Stick this topic to its forum
he_IL: הפוך דיון לדביק

en: Stick this topic to front
he_IL: הדבק דיון לעמוד הראשי

en: Mark the topic as not spam
he_IL: סמן דיון כלא הודעת זבל.

en: Mark this topic as spam
he_IL: סמן דיון זה כהודעת זבל

en: Topic updated.
he_IL: הדיון עודכן.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Topic restored to revision from %s
he_IL: לשחזר את גרסת הדיון מ -%s

en: Topic saved.
he_IL: דיון נשמר.

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Keep me signed in
he_IL: זכור אותי

en: Type your new password again.
he_IL: הקלד שנית את הסיסמה החדשה.

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Keep a log of this edit:
he_IL: שמור יומן רישום של עריכה זו:

en: Stick
he_IL: הפוך לדביק

en: Split Method
he_IL: שיטת פיצול

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
he_IL: אם תשתמש באפשרות בדיון הקיים, תגובות בתוך שני הדיונים ימוזגו באופן כרונולוגי. סדר התגובות הממוזגות מבוסס על השעה והתאריך בהם הם פורסמו.

en: Any links to this tag will no longer function.
he_IL: קישורים לתג זה לא יהיו פעילים.

en: Favorite Forum Topics
he_IL: דיונים מועדפים בפורום

en: Viewing %1$s post | Viewing %1$s posts
he_IL[0]: מציג תגובה %1$s
he_IL[1]: מציג %1$s תגובות

en: Optional reason for editing:
he_IL: סיבה אופציונלית לעריכה.

en: Log In
he_IL: התחבר

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: Submit
he_IL: שליחה

en: Username or Email
he_IL: שם משתמש או אימייל

en: Lost Password
he_IL: שחזור סיסמה

en: You must be logged in to reply to this topic.
he_IL: יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
he_IL: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את התגית "%s"? תגית זו קבועה ואי אפשר לבטל אותה.

en: Topic Extras
he_IL: דיונים נוספים

en: Split: %s
he_IL: פיצול: %s

en: Use an existing topic in this forum:
he_IL: השתמש בדיונים הקיימים בפורום זה:

en: Voices
he_IL: משתתפים

en: Account
he_IL: חשבון

en: Nickname
he_IL: כינוי

en: Contact Info
he_IL: פרטי התקשרות

en: About Yourself
he_IL: אודותייך

en: About the user
he_IL: אודות המשתמש

en: Biographical Info
he_IL: מידע אישי אודותיך

en: (Edit)
he_IL: (עריכה)

en: Trashed: %s
he_IL: אשפה:%s

en: View %s's profile
he_IL: הצג פרופיל של %s

en: Notify me of follow-up replies via email
he_IL: הודיעו לי על תגובות חדשות באמצעות הדוא"ל

en: Notify the author of follow-up replies via email
he_IL: קבלו עדכונים על תגובות נוספות באמצעות האימייל

en: Topic Type:
he_IL: סוג:

en: Topic Tags:
he_IL: תגיות:

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
he_IL: אתה יכול להשתמש בתגיות <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> והתכונות הבאות:

en: Popular Topics
he_IL: דיונים פופולריים

en: Hidden Replies
he_IL: תגובות מוסתרות

en: Hidden Topics
he_IL: דיונים מוסתרים

en: Empty Topic Tags
he_IL: אין תגיות

en: Registered Users
he_IL: משתמשים רשומים

en: New Tag Name
he_IL: תגית חדשה

en: Add New Tag
he_IL: הוסף תג חדש

en: All Tags
he_IL: כל התגיות

en: Search Tags
he_IL: חיפוש תגיות

en: Update Tag
he_IL: עדכן תג

en: Popular Tags
he_IL: תגיות פופולריות

en: Topic Tags
he_IL: תגיות

en: No replies found in Trash
he_IL: לא נמצאו תגובות בפח

en: No replies found
he_IL: לא נמצאו תגובות

en: Search Replies
he_IL: חיפוש תגובות

en: View Reply
he_IL: הצג תגובה

en: Edit Reply
he_IL: עריכת תגובה

en: New Reply
he_IL: תגובה חדשה

en: Create New Reply
he_IL: תגובה חדשה

en: New Forum
he_IL: פורום חדש

en: Create New Forum
he_IL: פורום חדש

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Forum
he_IL: עריכת פורום

en: View Forum
he_IL: הצג פורום

en: Search Forums
he_IL: חיפוש בפורומים

en: No forums found
he_IL: לא נמצאו פורומים

en: No forums found in Trash
he_IL: לא נמצאו פורומים בפח

en: Parent Forum:
he_IL: פורום אב:

en: New Topic
he_IL: דיון חדש

en: Create New Topic
he_IL: דיון חדש

en: Edit Topic
he_IL: עריכת דיון

en: View Topic
he_IL: הצג דיון

en: Search Topics
he_IL: חיפוש דיונים

en: No topics found
he_IL: לא נמצאו דיונים

en: No topics found in Trash
he_IL: לא נמצאו דיונים בפח

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
he_IL: בעת פיצול הדיון, הוא נחתך לשניים החל מהתגובה שנבחרה. יש לבחור את התגובה שממנה יחל דיון חדש עם כותרת חדשה, או שהתגובות הללו  ימוזגו לתוך דיון קיים אחר.

en: Split topic "%s"
he_IL: פצל דיון "%s"

en: Update User
he_IL: עדכן משתמש

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
he_IL: הענק למשתמש זה הרשאות של מנהל-העל עבור רשת-האתרים.

en: Update Profile
he_IL: עדכון פרופיל

en: Are you sure you want to delete that permanently?
he_IL: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את זה לצמיתות?

en: Create an Account
he_IL: הרשמה

en: Your username must be unique, and cannot be changed later.
he_IL: שם המשתמש חייב להיות ייחודי, והוא לא ניתן לשינוי לאחר מכן.

en: We use your email address to email you a secure password and verify your account.
he_IL: כתובת האימייל שלך נחוצה לאישור החשבון ולשליחת ססמה לשימוש בו.

en: Register
he_IL: הרשמה

en: Viewing %1$s reply | Viewing %1$s replies
he_IL[0]: מציג תגובה %1$s
he_IL[1]: מציג %1$s תגובות

en: Split the topic from this reply
he_IL: פיצול דיון מתוך תגובה זו

en: Split
he_IL: פיצול

en: Unspam
he_IL: לא הודעת זבל

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
he_IL: שאילתה מותנה לא עובדות לפני שהשאילתה פועלת. לפני כן, הם תמיד מחזירות שגיאה.

en: Subscribe
he_IL: הרשמה לעדכונים

en: Private
he_IL: פרטי

en: You do not have permission to view this forum.
he_IL: אין לך הרשאות לצפות בפורום זה.

en: Copy subscribers to the new topic
he_IL: העתק מנויים לדיון חדש

en: Copy favoriters to the new topic
he_IL: העתק מועדפים לדיון חדש

en: Copy topic tags to the new topic
he_IL: העתקת התגיות לדיון חדש

en: You cannot edit this topic.
he_IL: אינך יכול לערוך דיון זה.

en: Merge topic "%s"
he_IL: מיזוג דיון "%s"

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
he_IL: בחר את הדיון אותו הינך מעוניין למזג לתוך זה. דיון היעד עדיין יישאר, ומיזוג זה יכנס בתור תגובה לדיון היעד.

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
he_IL: כדי להשאיר את הדיון הזה כמוביל, עבור לדיון אחר והשתמש בכלי למזגים דיונים.

en: Destination
he_IL: יעד

en: Merge with this topic:
he_IL: מיזוג עם הדיון הזה:

en: There are no other topics in this forum to merge with.
he_IL: אין דיונים אחרים בפורום זה כדי להתמזג עם דיון זה.

en: Merge topic subscribers
he_IL: מיזוג מנויים של הדיון

en: Merge topic favoriters
he_IL: מיזוג מועדפים

en: Merge topic tags
he_IL: מיזוג תגיות דיון

en: Tagged:
he_IL: תגיות:

en: %s reply | %s replies
he_IL[0]: תגובה %s
he_IL[1]: %s תגובות

en: No Replies
he_IL: אין תגובות

en: Maximum replies to show:
he_IL: מקסימום תגובות שיוצגו:

en: Show post date:
he_IL: הצג תאריך פרסום:

en: Maximum topics to show:
he_IL: הצג מקסימום דיונים:

en: Visit %s's website
he_IL: בקר באתר של %s

en: You cannot reply to this topic.
he_IL: אינך יכול להגיב לדיון זה.

en: Tags:
he_IL: תגיות:

en: You must be logged in to create new topics.
he_IL: יש להתחבר למערכת כדי ליצור דיון חדש.

en: Mail (will not be published) (required):
he_IL: דוא"ל (לא יפורסם) (חובה):

en: Name (required):
he_IL: שם (חובה):

en: Your information:
he_IL: פרטים:

en: Manage Tag: "%s"
he_IL: ניהול תגית: "%s"

en: Protected
he_IL: מוגן

en: Rename
he_IL: שינוי שם

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
he_IL: כדי ליצור מזהה כתובת באופן אוטומטי, יש להשאיר שדה זה ריק.

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
he_IL: שינוי מבנה הקישורים משפיע על כתובת האתר. כל הקישורים הישנים יפסיקו לעבוד.

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
he_IL: פעולה זו אינה מוחקת את הדיונים, אלא רק את התגית עצמה.

en: Delete
he_IL: מחק

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
he_IL: האם אתה בטוח שאתה רוצה למזג את התגית "%s" אל התגית שציינת?

en: Existing tag:
he_IL: קיים תג:

en: Merging tags together cannot be undone.
he_IL: מיזוג התגים לא ניתן לביטול.

en: Merge
he_IL: מיזוג

en: Update
he_IL: עדכון

en: Slug:
he_IL: מזהה לכתובת:

en: Unstick
he_IL: לא דביק

en: Viewing %1$s topic | Viewing %1$s topics
he_IL[0]: מוצג דיון %1$s
he_IL[1]: מוצגים %1$s דיונים

en: This topic is marked as spam.
he_IL: דיון זה מסומן כהודעת זבל.

en: This topic is in the trash.
he_IL: הדיון נמחק.

en: %s voice | %s voices
he_IL[0]: משתתף %s
he_IL[1]: %s משתתפים

en: No topics available
he_IL: אין דיונים זמינים

en: No forums available
he_IL: אין פורומים זמינים

en: None available
he_IL: אינו זמין

en: Log Out
he_IL: יציאה

note: translators: user's display name
en: %s's Profile
he_IL: הפרופיל של %s

en: Edit %s's Profile
he_IL: עריכת הפרופיל של %s

en: Topic: %s
he_IL: דיון: %s

en: View: %s
he_IL: הצגה:%s

en: All Posts
he_IL: כל התגובות

en: All Replies
he_IL: כל התגובות

en: Replies: %s
he_IL: תגובות: %s

en: Anonymous
he_IL: אלמוני

en: Admin
he_IL: מערכת ניהול

en: User updated.
he_IL: משתמש עודכן.

en: You have super admin privileges.
he_IL: יש לך הרשאות מנהל ראשי.

en: This user has super admin privileges.
he_IL: משתמש זה עם הרשאות מנהל ראשי.

en: &mdash; No role for this site &mdash;
he_IL: - אין תפקיד עבור אתר זה -

en: You are now logged out.
he_IL: ההתנתקות מהמערכת הושלמה.

en: New user registration is currently not allowed.
he_IL: כרגע לא ניתן להירשם.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
he_IL: קישור לאישור נשלח לדואר האלקטרוני שלך.

en: Check your e-mail for your new password.
he_IL: ססמתך החדשה נשלחה לדואר האלקטרוני שלך.

en: Registration complete. Please check your e-mail.
he_IL: ההרשמה הושלמה. נא לבדוק את הדואר האלקטרוני שלך.

en: All Topics
he_IL: כל הדיונים

en: %s topic | %s topics
he_IL[0]: דיון %s
he_IL[1]: %s דיונים

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: Counting the number of replies in each topic&hellip; %s
he_IL: מספר התגובות בכל דיון נמנה מחדש... %s

en: Failed!
he_IL: נכשל!

en: Complete!
he_IL: הושלם!

en: Counting the number of voices in each topic&hellip; %s
he_IL: מספר המשתתפים בכל דיון נמנה מחדש... %s

en: Counting the number of topics in each forum&hellip; %s
he_IL: מספר הדיונים בכל פורום נמנה מחדש... %s

en: Counting the number of replies in each forum&hellip; %s
he_IL: מספר התגובות בכל פורום נמנה מחדש... %s

en: Counting the number of topics to which each user has replied&hellip; %s
he_IL: כמות הדיונים בהם כל משתמש השתתף נמנית מחדש... %s

en: Nothing to remove!
he_IL: אין מה להסיר!

en: Removing trashed topics from user subscriptions&hellip; %s
he_IL: מתבצעת הסרה של דיונים שנמחקו מרשימת המנויים של המשתמש... %s

en: Recomputing latest post in every topic and forum&hellip; %s
he_IL: חישוב תגובה אחרונה בכל דיון ופורום מחדש... %s

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many topics to list per screen using the Screen Options tab.
he_IL: ניתן להסתיר / להציג עמודות בהתאם לצרכים שלך ולהחליט כיצד תוצג רשימת הדיונים בכל מסך באמצעות "אפשרויות המסך".

en: Removing trashed forums from user subscriptions&hellip; %s
he_IL: מתבצעת הסרה של פורומים שנמחקו מרשימת המנויים של המשתמש &hellip; %s

en: Reset bbPress
he_IL: איפוס ביביפרס

en: (bbPress) Topic Views List
he_IL: (ביביפרס) רשימת דיונים בפורום

en: (bbPress) Forum Search Form
he_IL: (ביביפרס) טופס חיפוש פורום

en: (bbPress) Forums List
he_IL: (ביביפרס) רשימת פורומים

en: (bbPress) Recent Topics
he_IL: (ביביפרס) דיונים אחרונים בפורום

en: (bbPress) Statistics
he_IL: (ביביפרס) סטטיסטיקות

en: (bbPress) Recent Replies
he_IL: (ביביפרס) תגובות אחרונות בפורום

en: (bbPress) Login Widget
he_IL: (ביביפרס) וידג׳ט התחברות לפורום

[ctx: group admin edit screen]
en: Discussion Forum
he_IL: פורום דיון

en: in group forum
he_IL: בפורום קבוצתי

en: Network administrators can reconfigure which forum belongs to this group.
he_IL: מנהל הרשת יכול להגדיר מחדש אילו פורומים ישוייכו לקבוצה.

en: Topic Tag Edit: %s
he_IL: עריכת תגית דיון: %s

en: Recent Topics
he_IL: דיונים אחרונים

en: Topic Replies
he_IL: תגובות לדיון

en: You cannot create new topics.
he_IL: אין לך יכולת ליצור דיון חדש.

en: Forum Topics Started
he_IL: דיונים בפורום שהתחילו

en: Viewing %1$s reply thread | Viewing %1$s reply threads
he_IL[0]: מציג תגובה משורשרת %1$s
he_IL[1]: מציג %1$s תגובות משורשרות

en: <strong>Topic Editor</strong> - Enter the text for your topic. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your topic text. You can insert media files by clicking the icons above the topic editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular topic editor.
he_IL: <strong>עורך דיונים</strong> - יש להזין הטקסט לדיון. ישנם שני מצבי עריכה: עורך ויזואלי ועורך קוד. יש לבחור את המצב הרצוי על ידי לחיצה על התווית המתאימה. העורך הויזואלי מאפשר לערוך ולראות את הפלט. לחיצה על הסמל האחרון בשורה יציג שורה נוספת של פעולות. עורך קוד מאפשר להיכנס תגיות HTML גולמיות יחד עם התוכן. ניתן להוסיף קבצי מדיה לתוכן על ידי לחיצה על הכפתור מעל העורך. ניתן לגשת למסך כתיבה ללא הסחות-דעת באמצעות כפתור המסך-המלא בעורך הויזואלי (לפני אחרון בשורה העליונה) או באמצעות כפתור המסך-המלא בעורך הקוד (האחרון בשורה). במסך המלא ניתן להציג כפתורי פעולה על ידי ריחוף מעל האזור העליון.

en: This option will delete all previously imported users, and cannot be undone.
he_IL: אפשרות זו תמחק את כל המשתמשים שיובאו בעבר ולא ניתן יהיה לבטל את הפעולה.

en: Backup your database before proceeding.
he_IL: יש לעשות גיבוי לדטא בייס לפני תהליך האיפוס!

[ctx: Close the forum]
en: Closed
he_IL: סגור

[ctx: Close the topic]
en: Closed
he_IL: סגור

en: This group does not currently have a forum.
he_IL: בקבוצה זו אין כרגע פורום.

en: Repairing the sticky topic to the parent forum relationships&hellip; %s
he_IL: תיקון נושאים דביקים ליחסי פורום הורה... %s

en: Deleting Topic Tags&hellip; %s
he_IL: מחיקת תגיות נושא&hellip; %s

en: New forum topic
he_IL: נושא פורום חדש

en: You can either make this reply a new topic with a new title, or merge it into an existing topic.
he_IL: אתה יכול ליצור מהתגובה נושא חדש עם כותרת חדשה, או לשלב אותה לנושא קיים.

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created.
he_IL: אם אתה בוחר נושא קיים, תגובות יופיעו לפי התאריך והשעה בהם פורסמו.

en: Something went wrong. Refresh your browser and try again.
he_IL: לפעמים משהו משתבש. יש לרענן את העמוד ולנסות שוב.

en: Forum Replies Created
he_IL: התגובות שלי בפורום

note: translators: user's display name
en: %s's Favorites
he_IL: המועדפים של %s

en: %s's Topics Started
he_IL: דיונים נוצרו על ידי %s

en: %s's Replies Created
he_IL: פורסמו %s תגובות

en: Replies Created: %s
he_IL: תגובות: %s

en: Topics Started: %s
he_IL: דיונים: %s

en: <strong>Stick</strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top the parent forum topic list.
he_IL: <strong>הדבק</strong> ישאיר את הנושא הנבחר &#8217;נעוץ&#8217; לתחילת רשימת הנושאים של פורום האב.

en: <strong>Stick <em>(to front)</em></strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top of ALL forums and be visable in any forums topics list.
he_IL: <strong>הדבק <em>(לעמוד ראשי)</em></strong> ישאיר את הנושא הנבחר &#8217;נעוץ&#8217; לראש כל הפורומים והוא יהיה נראה בכל פורום ברשימת הנושאים.

en: Change forum role to&hellip;
he_IL: &hellip;שנה את תפקיד הפורום ל

en: This screen displays the individual topics on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
he_IL: המסך מציג דיונים ייחודיים באתר שלך. הנך יכול לערך את תצוגת המסך על מנת להתאים לתהליך העבודה שלך

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected topics at once. To remove a topic from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
he_IL: כאשר הנך משתמש בעדכון קבוצתי, הנך יכול לשנות מטא דטה (קטגוריות, מחבר ועוד...) עבור של הדיונים שנבחרו בבת אחת. אם ברצונך להסיר דיון משינוי קבוצתי, לחץ על X ליד שם הדיון באזור העדכון הקבוצתי שיופיע.

en: Counting the number of topics each user has created&hellip; %s
he_IL: כמות הדיונים שכל משתמש יצר נספרת &hellip; %s

en: All Topic Tags
he_IL: כל תגי הדיונים

en: This reply was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
he_IL: התגובה הזו עודכנה לפני %1$s ע״י %2$s בגלל: %3$s

en: This reply was modified %1$s by %2$s.
he_IL: התגובה הזו עודכנה לפני %1$s ע"י %2$s.

en: Select the attributes that your topic should have:
he_IL: יש לבחור את התכונות המיועדות לנושא:

en: There was a problem opening the topic "%1$s".
he_IL: היתה בעיה לפתוח את הדיון "%1$s".

en: There was a problem closing the topic "%1$s".
he_IL: היתה בעיה לסגור את הדיון "%1$s".

en: There was a problem unsticking the topic "%1$s".
he_IL: היתה בעיה לשחרר את הדיון "%1$s".

en: There was a problem marking the topic "%1$s" as spam.
he_IL: היתה בעיה לסמן את הדיון "%1$s" כהודעת זבל.

en: Topic "%1$s" successfully marked as spam.
he_IL: הדיון "%1$s" סומן כהודעת זבל.

en: There was a problem unmarking the topic "%1$s" as spam.
he_IL: היתה בעיה לבטל את הדיון "%1$s" כהודעת זבל.

en: Started by: %1$s
he_IL: נפתח על ידי %1$s

en: Edit Tag
he_IL: עריכת תג

en: Topic Tag: %s
he_IL: תגית: %s

en: Unsubscribe
he_IL: ביטול הרשמה לעדכונים

en: Deleting a tag cannot be undone.
he_IL: מחיקת תג לא ניתן לבטל.

en: Reply To: %s
he_IL: מענה ל־%s

en: Edit Your Profile
he_IL: עריכת הפרופיל האישי

en: Forum: %s
he_IL: פורום: %s

en: Moderators
he_IL: מנהלים

en: This is a collection of tags that are currently popular on our forums.
he_IL: אוסף התגיות הפופולריות כעת בפורומים שלנו.

en: Here are the statistics and popular topics of our forums.
he_IL: הסטטיסטיקות והנושאים הפופולריים בפורומים שלנו.

[ctx: Mark reply as pending]
en: Pending
he_IL: ממתין לאישור

en: %s Topic | %s Topics
he_IL[0]: דיון %s
he_IL[1]: %s דיונים

note: translators: user's display name
en: %s's Replies
he_IL: התגובות של %s

en: You can also edit, spam, or move multiple topics to the trash at once. Select the topics you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
he_IL: הנך יכול לעדכן או להזיז את הדיונים כקבוצה בבת אחת. בחר את הדיונים שהנך מעוניין לפעול עמם, לאחר מכן בחר בפעולה הרצויה ברשימת הפעולות, ולחץ על 'בצע'

en: Remove unpublished topics from user subscriptions
he_IL: הסרת דיונים שנמחקו מרשימת המנויים של המשתמש

en: Remove unpublished topics from user favorites
he_IL: הסרת דיונים שנמחקו מהמועדפים של המשתמש

en: Recount replies for each user
he_IL: ספירת תגובות לכל משתמש מחדש

en: <strong>Error</strong>: There was a problem approving the topic.
he_IL: <strong>שגיאה</strong>: הייתה בעיה באישור הנושא.

en: The forum was not found.
he_IL: הפורום לא נמצא.

[ctx: admin color scheme]
en: Mint
he_IL: נענע

[ctx: admin color scheme]
en: Evergreen
he_IL: ירוק עד

en: Allow users to subscribe to forums and topics
he_IL: אפשר למשתמשים להירשם לפורומים ולדיונים

en: Converters
he_IL: ממירים

en: Forum Subscriptions
he_IL: רשומים לפורום

en: Manage Subscriptions
he_IL: ניהול רשומים

en: Your users can manage all of their subscriptions in one convenient location.
he_IL: המשתמשים יכולים לנהל את כל ההרשמות שלהם במיקום נוח אחד.

en: Theme Compatibility
he_IL: יכולות תבנית

en: User capabilities
he_IL: יכולות משתמש

en: Feature Developer
he_IL: מפתח

en: ID:
he_IL: מספר ID:

en: ID
he_IL: מספר ID

en: Allow forum wide search
he_IL: אפשר חיפוש מורחב בפורום

en: Forum User Settings
he_IL: הגדרות משתמש בפורום

en: Forum Features
he_IL: תכונות פורום

en: Post Formatting
he_IL: פורמט פוסט

en: Setting time limits and other user posting capabilities
he_IL: הגדרת מגבלות זמן ויכולות פרסום משתמש

en: Forum features that can be toggled on and off
he_IL: תכונות פורום שאפשר להדליק ולכבות

en: Add toolbar & buttons to textareas to help with HTML formatting
he_IL: הוספת סרגל כלים וכפתורים לאזור טקסט כדי לעזור בכתיבת HTML

en: Automatically give registered visitors the %s forum role
he_IL: לתת למשתמשים רשומים באופן אוטומטי תפקיד %s בפורום

en: Reply Threading
he_IL: הגב לאשכול

en: Reply To:
he_IL: הגב ל:

en: Reply To
he_IL: הגב ל

en: Forum Theme Packages
he_IL: חבילות ערכת עיצוב פורום

en: Forum Root Slug
he_IL: כתובת בסיס לפורום

en: Forum User Slugs
he_IL: מבנה קישורים למשתמש פורום

en: Forum Root
he_IL: פורום בסיס

en: Forum root should show
he_IL: פורום בסיס חייב להיות מוצג

en: Forum Index
he_IL: פורום אינדקס

en: Customize your user profile slugs.
he_IL: עריכת מבנה קישורים של אזור הפרופיל האישי

[ctx: post]
en: Closed <span class="count">(%s)</span> | Closed <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: סגורים <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: סגורים <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Orphan <span class="count">(%s)</span> | Orphans <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: יתומים <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: יתומים <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Hidden <span class="count">(%s)</span> | Hidden <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: מוסתרים <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: מוסתרים <span class="count">(%s)</span>

en: Search
he_IL: חיפוש

en: &mdash; No parent &mdash;
he_IL: &mdash; ללא הורה &mdash;

en: Email:
he_IL: אימייל:

en: No template packages available.
he_IL: אין תבניות זמינות.

en: This screen provides access to all of the Forums settings.
he_IL: מסך זה מאפשר גישה לכל הגדרות הפורומים.

en: Project Leaders
he_IL: מובילי הפרוייקט

en: Founding Developer
he_IL: מפתח מייסד

en: Lead Developer
he_IL: מפתח ראשי

en: Contributing Developers
he_IL: מפתח תורם

en: Topic tags
he_IL: תגיות

en: Auto-embed links
he_IL: הטמעת קישורים אוטומטית

en: Forums Settings
he_IL: הגדרות פורומים

en: Some optional parameters to help tune the conversion process.
he_IL: פרמטרים נוספים לעזור לכוון את תהליך ההמרה

en: Recalculate private and hidden forums
he_IL: חשב מחדש את הפורומים המוגנים והמוסתרים.

en: Go to Forum Settings
he_IL: עבור להגדרות של פורום

en: Credits
he_IL: תודות

en: What&#8217;s New
he_IL: מה חדש

en: This screen displays the individual forums on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
he_IL: המסך מציג את הפורומים הייחודיים באתר שלך. הנך יכול לערוך אותו כך שיתאים לתהליך העבודה שלך.

en: Start Over
he_IL: התחל מחדש

en: Database Settings
he_IL: הגדרות מסד נתונים

en: You can also edit or move multiple forums to the trash at once. Select the forums you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
he_IL: הנך יכול לעדכן או להזיז מספר פורומים לפח אשפה. בחר את הפורומים הרצויים בעזרת ברירות כן\לא. בחר בפעולה הרצויה תפריט הפעולות. לחץ על בצע

en: Embed media (YouTube, Twitter, Flickr, etc...) directly into topics and replies
he_IL: שתול מדיה (YouTube, Twitter, Flickr, ועוד...) ישירות לתוך פריטים ותגובות

en: Allow topics to have tags
he_IL: אפשר הוספת תגיות לדיונים

en: <strong>Status</strong> allows you to close a forum to new topics and forums.
he_IL: <strong>סטטוס</strong> מאפשר לך לסגור את הפורום לפריטים ותגובות חדשים

en: About
he_IL: אודות

en: Reset Forums
he_IL: איפוס פורומים

en: Database Password
he_IL: ססמת מסד הנתונים

en: Repair Forums
he_IL: תיקון פורומים

en: Import Forums
he_IL: יבוא פורומים

en: Name of the database with your old forum data
he_IL: שם מסד הנתונים עם נתוני הפורום הישנים

en: Keep this low if you experience out-of-memory issues.
he_IL: יש להשאיר מספר זה נמוך אם מופיעות בעיות של חריגה מהזיכרון.

en: Keep this high to prevent too-many-connection issues.
he_IL: יש להשאיר מספר זה גבוה כדי למנוע בעיית עודף חיבורים בו זמנית.

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Favorites
he_IL: מועדפים

en: Subscriptions
he_IL: מנויים

en: Favorite Topics
he_IL: דיונים מעודפים

en: Cheatin&#8217; huh?
he_IL: ניסית לרמות הא?

en: Update Forums
he_IL: עדכון פורומים

en: Current Package
he_IL: החבילה הנוכחית

en: Use Akismet
he_IL: שימוש באקיזמט

en: Update Forum
he_IL: עדכון פורום

en: All done!
he_IL: הושלם!

en: You can update your forum through this page. Hit the link below to update.
he_IL: ניתן לעדכן את הפורום דרך עמוד זה. יש ללחוץ על הקישור שלהלן כדי לעדכן.

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
he_IL: אם האתר אינו מתחיל לטעון את העמוד הבא אוטומטית, יש ללחוץ על הקישור הבא:

en: Next Forums
he_IL: הפורומים הבאים

en: You can update all the forums on your network through this page. It works by calling the update script of each site automatically. Hit the link below to update.
he_IL: ניתן לעדכן את כל הפורומים ברשת דרך עמוד זה. אופן הביצוע של הפעולה הוא קריאה לסקריפט העדכון של כל אתר אוטומטית. יש ללחוץ על הקישור שלהלן כדי לעדכן.

en: Select Platform
he_IL: נא לבחור בפלטפורמה

en: Database Server
he_IL: שרת מסד נתונים

en: Database Port
he_IL: פתחת מסד הנתונים

en: Database User
he_IL: משתמש מסד נתונים

en: Database Name
he_IL: שם מסד הנתונים

en: Table Prefix
he_IL: קידומת טבלה

en: Rows Limit
he_IL: הגבלת שורות

en: Delay Time
he_IL: זמן ההשהיה

en: Convert Users
he_IL: המרת משתמשים

en: No passwords to clear
he_IL: אין ססמאות לפינוי

en: Overview
he_IL: סקירה

en: This screen provides access to all of your replies. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
he_IL: מסך זה מספק גישה לכל התגובות. ניתן להתאים את תצוגת המסך הזאת כדי שתתאים לרצף העבודה שלך.

en: Screen Content
he_IL: תוכן המסך

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
he_IL: ניתן להתאים אישית את תצוגת המסך הזה במספר דרכים:

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many replies to list per screen using the Screen Options tab.
he_IL: ניתן להציג/להסתיר עמודות בהתאם לצורכיך ולהחליט כמה תגובות להסיך בכל מסך באמצעות לשונית אפשרויות המסך.

en: Available Actions
he_IL: פעולות זמינות

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that forum. You can also reach that screen by clicking on the forum title.
he_IL: <strong>עריכה</strong> תעביר אותך למצב עריכה של הפורום. ניתן גם לעבור למסך הזה בלחיצה על כותרת הפורום.

en: <strong>Trash</strong> removes your forum from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
he_IL: <strong>העבר לפח</strong> מסיר את הפורום מרשימה זו ומעביר אותו לפח, משם ניתן למחוק אותו לצמיתות.

en: Bulk Actions
he_IL: פעולות קבוצתיות

en: For more information:
he_IL: למידע נוסף:

en: Customizing This Display
he_IL: התאמת תצוגה זו

en: Title and Forum Editor
he_IL: עורך כותרת ותוכן

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your forum. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
he_IL: <strong>כותרת</strong> – הכנס את הכותרת לפורום. אחרי הכנסת הכותרת יוצג הקישור למטה ויהיה ניתן לערוך אותו.

en: The title field and the big forum editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
he_IL: שדה הכותרת ואזור עריכת הפורום הם שדות קבועים, אך שאר השדות ניתנים לסידור והזזה באמצעות גרירה ושחרור, וניתן לצמצם או להרחיב אותם על ידי לחיצה על שורת הכותרת של כל תיבה. ניתן להשתמש באפשרויות מסך כדי להסתיר או לה הציג תיבות נוספות (תיאור, שליחת טראקבקים, שדות מותאמים אישית, דיון, מזהה לכתובת, מחבר) או להגדיר פריסת מסך בטור אחד או שניים.

en: <strong>Forum Editor</strong> - Enter the text for your forum. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your forum text. You can insert media files by clicking the icons above the forum editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular forum editor.
he_IL: <strong> עורך פורום </strong> הקלד את הטקסט עבור הפורום שלך. יש שני מצבים של עריכה: ויזואלי ו-HTML. ניתן לבחור את המצב על ידי הקלקה על הטאב המתאים. מצב ויזואלי מאפשר לכם עורך WYSIWYG. הקליקו על כפתור האחרון בשורה כדי לקבל שורה נוספת של בקרים.
    מצב HTML נותן לך אפשרות להקליק קוד HTML יחד עם הטקסט של הפורום. אתם יכולים להכניס קבצי מדיה על ידי הקלקה על הצלמיות מעל עורך הפורום, לפי ההוראות שיופיעו. 
    אתם יכולים לעבור למצב מסך מלא שמונע הסחות דעת. במצב ויזואלי: על ידי הקלקה על כפתור מסך מלא (שניה מהסוף בשורה העליונה). במצב HTML: על ידי הקלקה על כפתור מסך מלא (אחרון בשורה). אם אתם מעוניינים בכל זאת בהצגת כפתורים של העורך, ניתן לעשות זאת על ידי העברת סמן העכבר על החלק העליון של המסך. כדי לחזור למצב עריכה רגיל הקליקו על כפתור יציאה ממסך מלא.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your forum in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a forum or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a forum to be published in the future or backdate a forum.
he_IL: <strong>לפרסם</strong> - בתיבת הפרסום ניתן להגדיר את תנאי פרסום של הפורום. לשינוי הסוג, הסטטוס או התצוגה לחצו על קישור העריכה כדי לחשוף אפשרויות נוספות. התצוגה כולל אפשרויות הגנה באמצעות סיסמה בפורום או מה שהופך אותו להישאר בחלק העליון של האתר ללא הגבלת זמן (פורום דביק). פרסם (מידי) מאפשר לקבוע תאריך בעתיד או בעבר, כדי לתזמן לפרסום פורום.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your forum without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a forum thumbnail on the home page, a custom header, etc.
he_IL: <strong>תמונה ראשית</strong> - בתיבה זו אפשר לשייך לפורום תמונה מבלי להוסיף אותה לתוכן. אפשרות זו שימושית רק אם ערכת העיצוב תומכת בתמונות ראשיות, ומציגה אותן בעמוד הראשי, בעמודי ארכיון, בכותרת או במקומות אחרים.

en: Select the attributes that your forum should have:
he_IL: יש לבחור את התכונות הרצויות לפורום:

en: <strong>Type</strong> indicates if the forum is a category or forum. Categories generally contain other forums.
he_IL: <strong>סוג</strong> מציין אם הפורום הוא קטגוריה או פורום. קטגוריות בדרך כלל מכילות פורומים אחרים.

en: <strong>Visibility</strong> lets you pick the scope of each forum and what users are allowed to access it.
he_IL: <strong>תצוגה</strong> מאפשר לבחור את הטווח של כל פורום ואילו משתמשים מורשים לגשת אליו.

en: <strong>Order</strong> allows you to order your forums numerically.
he_IL: <strong>סדר</strong> מאפשר לקבוע את סדר הפורומים בצורה מספרית.

en: Publish Box
he_IL: תיבת פרסום

en: Topic Type
he_IL: סוג דיון

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that reply. You can also reach that screen by clicking on the reply title.
he_IL: <strong>עריכה</strong> מעביר אותך למסך העריכה של התגובה. אפשר לעבור אליו גם בלחיצה על כותרת התגובה.

en: <strong>Trash</strong> removes your reply from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
he_IL: <strong>העבר לפח</strong> מסיר את התגובה מרשימה זו ומעביר אותה לפח, משם ניתן למחוק אותה לצמיתות.

en: <strong>Spam</strong> removes your reply from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
he_IL: <strong>תגובת זבל</strong> מסיר את התגובה מרשימה זו ומעביר אותה לרשימת תגובות הזבל, משם ניתן למחוק אותה לצמיתות.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected replies at once. To remove a reply from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
he_IL: בעת שימוש בעריכה קבוצתית, ניתן לשנות את נתוני העל (קטגוריות, כותב וכו׳) עבור כל התגובות שנבחרו בבת אחת. כדי להסיר פורום מהקבוצה, עליך פשוט ללחוץ על ה־x שליד שם הפורום באזור העריכה הקבוצתית שמופיע.

en: The title field and the big reply editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
he_IL: שדה הכותרת ואזור עריכת התגובה הם שדות קבועים, אך שאר השדות ניתנים לסידור והזזה באמצעות גרירה ושחרור, וניתן לצמצם או להרחיב אותם על ידי לחיצה על שורת הכותרת של כל תיבה. ניתן להשתמש באפשרויות מסך כדי להסתיר או לה הציג תיבות נוספות (תיאור, שליחת טראקבקים, שדות מותאמים אישית, דיון, מזהה לכתובת, מחבר) או להגדיר פריסת מסך בטור אחד או שניים.

en: Title and Reply Editor
he_IL: עורך כותרת ותוכן

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your reply. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
he_IL: <strong>כותרת</strong> – הכנסת כותרת לתגובה. אחרי הכנסת הכותרת יופיע הקישור למטה ויהיה ניתן לערוך אותו.

en: <strong>Reply Editor</strong> - Enter the text for your reply. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your reply text. You can insert media files by clicking the icons above the reply editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular reply editor.
he_IL: <strong>עורך תגובות</strong> - הכנס את הטקסט של תגובתך. ישנם שתי מצבים של עריכה: חזותי וHTML. בחר את המצב על ידי לחיצה על טבלר 
    (tab) המתאים. מוד ויזואלי נותן לך עורך  WYSIWYG. לחץ על הסמליל האחרון בשורה על מנת לקבל שורה נוספת של פקדים. מצב הHTML מאפשר לך להכניס HTML נא ביחד עם הטקסט של התגובה שלך. אתה יכול להכניס קבצי מדיה על ידי לחיצה על הסמליל מעל העורך ומעקב אחרי ההוראות. אתה יכול להיכנס למצב כתיבה במסך האי-הפרעה דרך סמליל המסך המלא במצב החזותי (השני מהסוף בשורה העלינה) או כפתור ה"מסך המלא" במצב הHTML (האחרון בשורה). במצב זה, אתה יכול לגרום לכפתורים להופיע שוב על ידי ריחוף מעל האיזור העליון. צא ממצב מסך מלא חזרה לעורך התגובה הרגיל.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your reply without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a reply thumbnail on the home page, a custom header, etc.
he_IL: <strong>תמונה ראשית</strong> - בתיבה זו אפשר לשייך לתגובה תמונה מבלי להוסיף אותה לתוכן. אפשרות זו שימושית רק אם ערכת העיצוב תומכת בתמונות ראשיות, ומציגה אותן בעמוד הראשי, בעמודי ארכיון, בכותרת או במקומות אחרים.

en: Select the attributes that your reply should have:
he_IL: יש לבחור את התכונות הרצויות לתגובה:

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the reply belongs to. Select the forum, or leave the default (Use Forum of Topic) to post the reply in forum of the topic.
he_IL: <strong>פורום</strong> רשימה נגללת המצביעה על פורום האב אליו שייכת התגובה. יש לבחור את הפורום או להשאיר את בררת המחדל (יש להשתמש בפורום של הדיון) כדי לפרסם את התגובה בפורום של הדיון.

en: <strong>Topic</strong> determines the parent topic that the reply belongs to.
he_IL: <strong>דיון</strong> זיהוי דיון האב אליו שייכת התגובה.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your reply in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a reply or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a reply to be published in the future or backdate a reply.
he_IL: <strong>לפרסם</strong> - בתיבת הפרסום ניתן להגדיר את תנאי פרסום של התגובה. לשינוי הסוג, הסטטוס או התצוגה לחצו על קישור העריכה כדי לחשוף אפשרויות נוספות. התצוגה כולל אפשרויות הגנה באמצעות סיסמה בתגובה או מה שהופך אותה להישאר בחלק העליון של האתר ללא הגבלת זמן (תגובה דביקה). פרסם (מידי) מאפשר לקבוע תאריך בעתיד או בעבר, כדי לתזמן לפרסום התגובה.

en: Allow users to mark topics as favorites
he_IL: לאפשר למשתמשים לסמן דיונים כמועדפים

en: How your forum content is displayed within your existing theme.
he_IL: איך יוצג הפורום בערכת העיצוב הנוכחית.

en: How many topics and replies to show per page
he_IL: כמה דיונים ותגובות יוצגו בכל עמוד.

en: How many topics and replies to show per RSS page
he_IL: כמה דיונים ותגובות יוצגו בכל עמוד RSS

en: Allow BuddyPress Groups to have their own forums
he_IL: הרשה לקבוצות באדיפרס לקבל בעלות על הפורומים

en: Forum settings for Akismet
he_IL: הגדרות פורום עבור אקיזמט

en: Allow Akismet to actively prevent forum spam.
he_IL: הרשה לאקיזמט לחסום הודעות זבל בפורומים.

en: Start
he_IL: התחלה

en: Favorites are a way for users to save and later return to topics they favor. This is enabled by default.
he_IL: מועדפים זו דרכם של המשתמשים לשמור ולחזור בשלב מאוחר יותר לדיונים שמעניינים אותם. אפשרות זו מופעלת כבררת מחדל.

en: Subscriptions allow users to subscribe for notifications to topics that interest them. This is enabled by default.
he_IL: מינויים מאפשרים למשתמשים להירשם לקבלת התרעות על דיונים המעניינים אותם. אפשרות זו מופעלת כבררת מחדל.

en: The Fancy Editor brings the luxury of the Visual editor and HTML editor from the traditional WordPress dashboard into your theme.
he_IL: העורך העשיר מביא פאר לעורך הויזואלי ולעורך הטקסט הסטנדרטי של וורדפרס.

en: Auto-embed will embed the media content from a URL directly into the replies. For example: links to Flickr and YouTube.
he_IL: הטמעה אוטומטית תטמיע תוכן מדיה מכתובות ישירות לתוך התגובות. לדוגמה: קישורים מפליקר ויוטיוב.

en: This is comparable to the WordPress "Reading Settings" page, where you can set the number of posts that should show on blog pages and in feeds.
he_IL: זה שווה לדף הגדרות הקריאה של וורדפרס, בו ניתן להגדיר מספר של תגובות שיוצגו בעמודי הבלוג ובהזנות.

en: These are broken up into two separate groups: one for what appears in your theme, another for RSS feeds.
he_IL: אלו מופרדים לשתי קבוצות: האחת עבור מה שמופיע בערכת העיצוב, הנוספת עבור הזנות RSS.

en: Slugs
he_IL: קישור ישיר

en: "Archive Slugs" are used as the "root" for your forums and topics. If you combine these values with existing page slugs, bbPress will attempt to output the most correct title and content.
he_IL: "מזהה לכתובת בארכיונים" אלה הן הגדרות בסיס מותאמות אישית שישמשו כתחילית לפורומים ולדיונים.

en: "Single Slugs" are used as a prefix when viewing an individual forum, topic, reply, user, or view.
he_IL: "מזהה לכתובת בעמודי תוכן" אלה הן הגדרות של מבנה הכתובת של פורומים, דיונים, תגובות, משתמשים והצגת דיונים.

en: In the event of a slug collision with WordPress or BuddyPress, a warning will appear next to the problem slug(s).
he_IL: במקרה של התנגשות במזהה כתובת עם וורדפרס או באדיפרס, תוצג אזהרה.

en: Allow topic and reply revision logging
he_IL: האם לאפשר שמירה על גרסאות לדיונים ולתגובות?

en: Users &amp; Moderation
he_IL: משתמשים ועוד

en: %s page
he_IL: %s דפים

en: Pages
he_IL: עמודים

en: Empty Spam
he_IL: רוקן הודעות זבל

en: Menus
he_IL: תפריטים

en: Revisions
he_IL: גרסאות

en: Forums base
he_IL: בסיס הפורומים

en: Topics base
he_IL: בסיס הדיונים

en: (Mismatch)
he_IL: (לא מוצלח)

en: Category base
he_IL: בסיס הקטגוריה

en: Tag base
he_IL: בסיס התגיות

en: Attachments
he_IL: קבצים מצורפים

en: Name
he_IL: שם

en: Website:
he_IL: אתר:

en: Website
he_IL: אתר

en: Move this item to the Trash
he_IL: העבר פריט זה לאשפה

en: Posts
he_IL: תגובות

en: Author
he_IL: מאת

en: Topics with no replies
he_IL: דיונים ללא תגובות

en: Topic Tag | Topic Tags
he_IL[0]: תגית
he_IL[1]: תגיות

[ctx: post]
en: Hidden
he_IL: מוסתר

[ctx: post]
en: Orphan
he_IL: יתום

[ctx: post]
en: Spam
he_IL: הודעת זבל

en: bbPress Replies
he_IL: תגובות

en: Topic:
he_IL: דיון:

en: Reply | Replies
he_IL[0]: תגובה
he_IL[1]: תגובות

en: Forums
he_IL: פורומים

en: Forum | Forums
he_IL[0]: פורום

en: bbPress Forums
he_IL: פורומים

en: Topics
he_IL: דיונים

en: Topic | Topics
he_IL[0]: דיון
he_IL[1]: דיונים

en: Forum:
he_IL: פורום:

en: bbPress Topics
he_IL: נושאי הפורומים

en: Replies
he_IL: תגובות

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Spam
he_IL: הודעת זבל

en: Delete this item permanently
he_IL: מחק פריט לצמיתות

en: Creator
he_IL: מאת

en: Trash
he_IL: מחיקה

en: Restore
he_IL: שחזר

en: Restore this item from the Trash
he_IL: שחזור פריט מהאשפה

en: Name:
he_IL: שם:

en: No Topics
he_IL: אין דיונים

en: Discussion
he_IL: דיון

en: User | Users
he_IL[0]: משתמש
he_IL[1]: משתמשים

en: Hidden Topic | Hidden Topics
he_IL[0]: דיון מוסתר
he_IL[1]: דיונים מוסתרים

en: Hidden Reply | Hidden Replies
he_IL[0]: תגובה מוסתרת
he_IL[1]: תגובות מוסתרות

en: Empty Topic Tag | Empty Topic Tags
he_IL[0]: דיון ללא תגית
he_IL[1]: דיון ללא תגיות

en: Type:
he_IL: סוג:

en: Status:
he_IL: סטטוס:

en: Visibility:
he_IL: תצוגה:

en: Parent:
he_IL: אב:

en: Forum Parent
he_IL: פורום אב

en: Order:
he_IL: סדר:

en: Forum Order
he_IL: סדר

en: Email
he_IL: אימייל

en: IP Address
he_IL: כתובת IP

en: Main Settings
he_IL: הגדרות ראשיות

en: Forum Prefix
he_IL: השתמש בקידומת לפורומים

en: Forum slug
he_IL: מזהה כתובת לפורום

en: Topic slug
he_IL: מזהה כתובת לדיון

en: Topic tag slug
he_IL: מזהה כתובת לתגית

en: Reply slug
he_IL: מזהה כתובת לתגובה

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Go Back
he_IL: לחזור

en: Allow guest users without accounts to create topics and replies
he_IL: האם לאפשר למשתמשים לא רשומים ליצור דיונים חדשים ולפרסם תגובות בדיונים קיימים?

en: per page
he_IL: פריטים בעמוד

en: You can choose to lock a post after a certain number of minutes. "Locking post editing" will prevent the author from editing some amount of time after saving a post.
he_IL: ניתן לנעול פוסט לאחר מספר מסוים של דקות. "נעילת עריכת פוסט" תמנע מן המחבר עריכה לאחר זמן מסויים משמירת הפוסט.

en: "Throttle time" is the amount of time required between posts from a single author. The higher the throttle time, the longer a user will need to wait between posting to the forum.
he_IL: "השהיית פרסום" הוא משך הזמן שהמשתמש נדרש לחכות בין פרסום אחד לשני. ככל שההשהיה גבוהה יותר, המשתמש יצטרך לחכות יותר זמן בין פרסומים בפורום.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
he_IL: יש ללחוץ על הלחצן "שמור שינויים" בתחתית המסך כדי שההגדרות החדשות ייכנסו לתוקף.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many forums to list per screen using the Screen Options tab.
he_IL: ניתן להסתיר / להציג עמודות בהתאם לצרכים שלך ולהחליט כיצד תוצג בכל מסך רשימת הפורומים שלך, באמצעות הכרטיסייה אפשרויות המסך.

en: You can filter the list of forums by forum status using the text links in the upper left to show All, Published, or Trashed forums. The default view is to show all forums.
he_IL: ניתן לסנן את רשימת הפורומים לפי מצב בפורום באמצעות קישורי טקסט בפינה השמאלית העליונה כדי להראות כל, פורסם בפורומים או פרומים שהועברו לאשפה. תצוגת ברירת המחדל היא להראות את כל הפורומים.

en: You can refine the list to show only forums from a specific month by using the dropdown menus above the forums list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the forum creator in the forums list.
he_IL: אתה יכול לסנן את הצגת רשימת הפורומים רק מחודש מסוים באמצעות תפריט הנפתח מעל רשימת הפורומים. לחץ על הלחצן סנן לאחר ביצוע הבחירה שלך. אתה גם יכול לסנן את הרשימה על ידי לחיצה על היוצר הפורום ברשימת הפורומים.

en: Hovering over a row in the forums list will display action links that allow you to manage your forum. You can perform the following actions:
he_IL: במעבר העכבר מעל שורה ברשימת הפורומים, יציג קישורי עריכה המאפשרים לך לנהל את הפורום. בין השאר ניתן לבצע את הפעולות הבאות:

en: Forum Attributes
he_IL: מאפיינים

en: Custom field updated.
he_IL: שדה מותאם אישית עודכן.

en: Custom field deleted.
he_IL: שדה מותאם אישית נמחק.

en: Forum updated.
he_IL: הפורום עודכן.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Forum restored to revision from %s
he_IL: הפורום שוחזר לגרסה מ־%s

en: Forum saved.
he_IL: הפורום נשמר.

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
he_IL: ה־j בM, Y @ G:i

en: You can view replies in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
he_IL: ניתן להציג תגובות בפשטות לפי כותרת או עם קטע תקציר. נא לבחור את התצוגה המועדפת עליך על ידי לחיצה על הסמלים בחלק העליון של הרשימה בצד ימין.

en: Hovering over a row in the replies list will display action links that allow you to manage your reply. You can perform the following actions:
he_IL: במעבר מעל שורה ברשימת התגובות, יוצגו קישורי פעולה המאפשרים ניהול תגובתך. ניתן לבצע את הפעולות הבאות:

en: Reply Attributes
he_IL: מאפיינים

en: Author Information
he_IL: על הכותב

en: Title
he_IL: כותרת

en: View
he_IL: הצגה

en: View &#8220;%s&#8221;
he_IL: הצגת "%s"

en: Mark the reply as not spam
he_IL: סמן תגובה כלגיטימית

en: Mark this reply as spam
he_IL: סימון תגובה כזבל

en: Delete Permanently
he_IL: מחיקה לצמיתות

en: In all forums
he_IL: בכל הפורומים

en: Reply updated.
he_IL: תגובה עודכנה.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Reply restored to revision from %s
he_IL: שחזור תגובה מגרסה %s

en: Reply saved.
he_IL: תגובה נשמרה.

en: Recalculate last activity in each topic and forum
he_IL: חישוב הפעילות האחרונה בכל דיון ובכל בפורום מחדש

en: bbPress fully supports automatic translation updates.
he_IL: ביביפרס תומכת באופן מלא בעדכון תרגום אוטומטי.

en: Welcome to bbPress %s
he_IL: ברוכים הבאים לביביפרס %s

en: Welcome to bbPress
he_IL: ברוכים הבאים לביביפרס

en: You are using <span class="b">bbPress %s</span>.
he_IL: ערכת העיצוב בשימוש היא <span class="b">ביביפרס %s</span>.

en: will serve all bbPress templates
he_IL: ישרת את כל התבניות של ביביפרס

en: bbPress is created by a worldwide swarm of busy, busy bees.
he_IL: ביביפרס נוצרה על ידי נחיל עמוס מאוד על דבורות.

en: <strong>Reply To</strong> determines the threading of the reply.
he_IL: <strong>תגובה ל</strong> קובע את השיוך של התגובה לדיון.

en: Customize your Forums root. Partner with a WordPress Page and use Shortcodes for more flexibility.
he_IL: עריכת קישור הבסיס של הפורומים. עשו שימוש בפקודות-מקרו בעמודי וורדפרס לגמישות רבה יותר.

en: Possible %1$s conflict: %2$s
he_IL: ייתכן קונפליקט %1$s: %2$s

en: Prefix all forum content with the Forum Root slug (Recommended)
he_IL: הוספת קידומת לכל התכנים של הפורום באמצעות המזהה של הפורום (מומלץ)

en: Forum settings for BuddyPress
he_IL: הגדרות פורום עבור באדיפרס

en: Topic View
he_IL: תצוגת דיון

en: Topics and Replies Per RSS Page
he_IL: דיונים ותגובות לדף RSS

en: Most popular topics
he_IL: הדיונים הנפוצים ביותר

en: Roles and capabilities have been swept through, cleaned up, and simplified.
he_IL: תפקידים ויכולות נשטפו, נוקו, והפכו לפשוטים יותר.

en: We&#8217;re all abuzz about the hive of new importers, AEF, Drupal, FluxBB, Kunena Forums for Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo and XMB. Existing importers are now sweeter than honey with improved importing stickies, topic tags, forum categories and the sting is now gone if you need to remove imported users.
he_IL: עבדנו הרבה על חדשים ממערכות אחרות, AEF, Drupal, FluxBB, Kunena Forums for Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo וכן XMB. יבואנים קיימים הפכו לפשוטים יותר עם דיונים דביקים, תגיות דיון, קטגוריות פורום, ואפשרות להסיר משתמשים מיובאים.

en: There was a problem marking the reply "%1$s" as spam.
he_IL: הייתה בעיה בסימון התגובה "%1$s" כתגובת זבל.

en: Subscribe to Forums
he_IL: הרשמה לעדכוני הפורומים

en: Now your users can subscribe to new topics in specific forums.
he_IL: עכשיו המשתמשים באתר שלך יכולים להרשם לעידכונים של נושאים מפורומים ספציפים

en: Better handling of styles and scripts in the template stack.
he_IL: טיפול טוב יותר של סגנונות וסקריפטים באזור התבנית.

en: Polyglot support
he_IL: תמיכה בריבוי שפות

en: Select whether to open or close the topic.
he_IL: לבחור אם לפתוח או לסגור את הדיון.

en: Enable threaded (nested) replies %s levels deep
he_IL: אפשר תגובות משורשרות בעומק של %s רמות

en: Topics and Replies Per Page
he_IL: דיונים ותגובות בעמוד

en: User Base
he_IL: בסיס משתמש

[ctx: post]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: הודעות זבל <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: הודעות זבל <span class="count">(%s)</span>

en: Replies Created
he_IL: התגובות שלי

en: Topic-Tags allow users to filter topics between forums. This is enabled by default.
he_IL: תגיות של נושאים מאפשרות למשתמשים לסנן את הנושאים בין הפורומים. אופציה זאת זמינה כברירת מחדל.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected forums at once. To remove a forum from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
he_IL: כאשר הנך משתמש בעדכון קבוצתי, הנך יכול לשנות מטא דטה (קטגוריות, מחבר ועוד...) עבור של הנושאים שנבחרו בבת אחת. אם ברצונך להסיר דיון משינוי קבוצתי, לחץ על X ליד שם הנושא באזור העדכון הקבוצתי שיופיע.

en: Topics Started
he_IL: הדיונים שלי

en: "Anonymous Posting" allows guest users who do not have accounts on your site to both create topics as well as replies.
he_IL: "פרסום אנונימי" ירשה למשתמשים אורחים שאין להם חשבון באתר לפרסם דיונים ולהגיב.

[ctx: post]
en: Closed
he_IL: סגור

en: Per Page
he_IL: פריטים בעמוד

en: User base
he_IL: בסיס למשתמשים

en: View base
he_IL: בסיס לשרשורים

en: Created
he_IL: פורסם בתאריך

en: Reply "%1$s" successfully marked as spam.
he_IL: תגובה "%1$s" סומנה בהצלחה כתגובת זבל.

en: There was a problem unmarking the reply "%1$s" as spam.
he_IL: הייתה בעיה בסימון התגובה "%1$s" כתגובה לגיטימית.

en: Reply "%1$s" successfully unmarked as spam.
he_IL: תגובה "%1$s" סומנה בהצלחה כתגובת לגיטימית.

en: <a href="https://codex.bbpress.org" target="_blank">bbPress Documentation</a>
he_IL: <a href="https://codex.bbpress.org" target="_blank">תיעוד ביביפרס</a>

en: <a href="https://bbpress.org/forums/" target="_blank">bbPress Support Forums</a>
he_IL: <a href="https://bbpress.org/forums/" target="_blank">פורום תמיכה</a>

en: In the Database Settings you have a number of options:
he_IL: בהגדרות מסד נתונים יש לך מספר האפשרויות:

en: You can also edit, spam, or move multiple replies to the trash at once. Select the replies you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
he_IL: ניתן גם לערוך או להעביר כמות מסוימת של תגובות לפח בבת אחת. עליך לבחור את התגובות עליהן ברצונך לבצע פעולה כלשהו באמצעות תיבות הסימון, אז עליך לבחור את הפעולה בה ברצונך לנקוט מתפריט הפעולות הקבוצתיות וללחוץ על להחיל.

en: Warning! Problem updating %1$s. Your server may not be able to connect to sites running on it. Error message: %2$s
he_IL: אזהרה! אירעה תקלה בעת עדכון  %1$s. יתכן שהשרת אינו מצליח להתחבר לאתרים שרצים עליו. הודעה השגיאה: %2$s
